5.ua

Луценко закликав уряд відповісти на звинувачення Саакашвілі про корупцію у вищих ешелонах влади

  Відповісти на звинувачення в корупції на адресу уряду, які пролунали від Міхеіла Саакашвілі, закликав прем'єра лідер президентської фракції Юрій Луценко.

  Луценко заявив, що Арсеній Яценюк має прокоментувати заяви голови Одеської облдержадміністрації під час звіту уряду у п'ятницю, 11 грудня.

  "Я закликаю представник уряду передати прем’єр-міністру про необхідність в цей день дати відповідь на звинувачення пана Саакашвілі, які вчора пролунали на всю країну і мають дуже серйозний суспільний резонанс. Ця відповідь має бути з документами, з фактами, які може привести уряд для зняття величезних і дуже серйозних звинувачень, котрі пролунали", - сказав Луценко.

  Зі свого боку, керівник прем’єрської фракції Максим Бурбак заявив, що критики діють в інтересах іншої країни.

  Між тим, директор Національного Антикорупційного бюро Артем Ситник у понеділок заявив, що заява голови Міхеіла Саакашвілі про масштабну корупцію у вищих ешелонах влади є підставою для відкриття кримінального провадження.

  Уже сьогодні у відомстві запланована нарада, на якій розглянуть заяви Саакашвілі.

  Нагадаємо, в неділю на антикорупційному форумі, що відбувався в Одесі, голова місцевої облдержадміністрації повідомив, що корупційна діяльність урядовців та чиновників коштує Україні 5 мільярдів доларів на рік. А втрати держпідприємств через втрачені угоди - 120 мільярдів.      

  Попередній матеріал
  У Києві презентували майбутній Музей пасажирського транспорту України (фото)
  Наступний матеріал
  Ми не забули про вторгнення Росії в Крим – Байден