Луценко: ухвалення законопроекту про особливий режим на Донбасі - єдиний спосіб відновити суверенітет України

  Президентський законопроект щодо особливого режиму місцевого самоврядування на деяких територіях Донецької та Луганської областей не становить жодних ризиків для України.

  Про це на засіданні Погоджувальної ради голів фракцій та парламентських комітетів повідомив лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

  Він зазначив, що даний законопроект "навпаки - це єдиний спосіб відновити український суверенітет і не дати Кремлю звинуватити Україну у зриві мирного плану".

  "Крім того, лінія розмежування, встановлена станом на вересень, також відображає інтереси України", - додав Луценко.

  За його словами, "цей законопроект передбачає проведення дострокових місцевих виборів тільки в той момент, коли на території, тимчасово непідконтрольній Україні, відновляться українські прапори, український патруль і українські закони - тільки в той момент будуть проголошені вибори".

  Луценко наголосив, що даний законопроект "лише визначає рамки територій, на яких, ймовірно, у певний час після відновлення українського законодавства на цій території та контролю всієї ситуації можуть бути проведені вибори".

  Він закликав народних депутатів підтримати даний законопроект.

  Нагадаємо, 14 березня Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект постанови про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування. 16 березня Президент вніс на розгляд парламенту проект закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

  Попередній матеріал
  1,5 мільйона бразильців вимагають відставки президента Ділми Русефі
  Наступний матеріал
  Президент провідав у Німеччині пораненого українського бійця

  Межі районів Донбасу з особливим режимом самоврядування можуть бути визначені найближчим часом - Клімкін

  Порошенко вніс до парламенту проект постанови про окремі райони Донбасу з особливим порядком місцевого самоврядування

  На Полтавщині реалізують проект Ради Європи з впровадження реформ місцевого самоврядування

  Президент пояснив особливості тимчасового режиму для самоврядування на Донбасі