Луценко: "Сьогодні п'ятниця, 13-те, давайте зробимо щось добре в цей день"

  Юрій Луценко, голова фракції фракції БПП в парламенті, запропонував підтримати законопроект про державну підтримку української книжки.

  Про це нардеп заявив в ході засідання парламенту.

  "Сьогодні п'ятниця, 13-те. Давайте зробимо щось добре в цей день! Давайте підтримаємо українську книгу. Давайте підтримаємо пропозицію про забезпечення українській книжці державну підтримку!", - сказав Луценко.

  Політик додав, що брак української книжки був однією з причин проросійських настроїв у Донбасі, тож закликав ужити всіх можливих заходів для недопущення таких ситуацій у майбутньому.

  Як повідомив офіційний портал ВРУ, раніше комітет з питань податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підготовлення, виготовлення, розповсюдження книжок та періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва.

  Законопроектом пропонується розширити перелік операцій, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість і надати пільгу на виготовлення та доставку періодичних друкованих засобів масової інформації та книжок (крім видань еротичного характеру).

  Попередній матеріал
  Терористи обстрілюють мирних жителів у Щасті, Кримському та Попасній - Москаль
  Наступний матеріал
  Домовленості у Мінську свідчать про те, що Путін не збирається йти на деескалацію конфлікту – Зубов

  Юрій Андрухович презентував нову книжку

  Книга рекордів Гіннеса назвала найстарішу кішку у світі

  Пропускний режим в зоні АТО треба змінювати через недосконалість - представник Омбудсмена

  Оголошений в розшук Інтерполом Азаров знайшовся і презентуватиме в Москві свою книжку про Україну