5 канал

Луценко: "Самопоміч" похоронила ідею технократичного уряду

  Чинний Кабінет міністрів продовжуватиме свою роботу

  Голова "БПП" Юрій Луценко звинуватив "Самопоміч" і Андрія Садового у відмові реалізувати ідею нового технократичного уряду. 

  "Шанс на реалізацію нової політики міг дати технократичний уряд, створений без партійних торгів, без олігархів. Але ця ідея, яку підтримує суспільство, яку підтримують відповідальні політики, яку підтримують західні партнери, вчора фактично була похоронена заявою "Самопомочі" про те, що вона не вступить у будь-яку нову коаліцію під будь-який новий уряд", - сказав він під час засідання ВР сьогодні, 15 березня. 

  Наразі фракція "БПП" очікує негайного виконання реформ від чинного Кабміну.

  "У нас немає особистого протистояння з прем'єр-міністром Яценюком чи з будь-яким із міністрів. У нас є об'єктивні дані, які свідчать про гальмування або зовсім зупинку реформ на ключових напрямках. БПП вимагає, щоби негайно, протягом місяців, зробили те, що не робилося цілий рік", - сказав Луценко. 

  Нагадаємо, що вчора глава держави представив варіанти вирішення політичної кризи в Україні. Петро Порошенко запропонував створити технократичний уряд на чолі із Наталією Яресько чи політичний – під керівництвом Андрія Садового.

  Утім оголошення Садового кандидатом на посаду прем'єра в "Самопомочі" сприйняли як політичну гру. Також фракція назвала чотири умови для вирішення політичної кризи в країні. 

  Попередній матеріал
  Ціни на нафту продовжують падати
  Наступний матеріал
  Норвезький злочинець, який розстріляв 77 людей, судиться з країною
  Теги:
  Loading...

  Садовий прокоментував можливе прем'єрство: "Не можна все спихати на "Самопоміч"

  "Самопоміч" працюватиме в опозиції - Березюк

  "Самопоміч" оголосила про вихід з коаліції

  Яценюк про вихід "Самопомочі" з коаліції: "Я можу тільки поспівчувати їм"