Facebook / Юрій Луценко

Луценко прогнозує зміну уряду наступного четверга

  Юрій Луценко сподівається, що вже у четвер відбудеться позачергове засідання, на якому голосуватимуть за нового прем'єра

  Про це лідер фракції БПП написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Консультації щодо такого уряду зараз йдуть щодня і навіть щоночі. Думаю, що можу висловити надію, на наступному тижні, приблизно в четвер ми можемо провести позачергове засідання, на якому проголосуємо за нового прем'єра, новий уряд, нову програму діяльності уряду і нарешті покінчити з глибокою кризою, яка визвала бездіяльність чинного уряду на ключових напрямках його діяльності", - написав Луценко.

  "Після останніх консультацій я виключаю те, що Яценюк може залишитися прем'єр-міністром на третій рік. Мені здається, що і він сам, і фракція "Народний фронт" усвідомили, що уряд фактично недієздатний. І останні консультації відбуваються тільки про те, який формат наступного уряду буде прийнятий в парламенті", - додав лідер фракції.

  Нагадаємо, що 14 березня глава держави представив варіанти вирішення політичної кризи в Україні. Петро Порошенко запропонував створити технократичний уряд на чолі із Наталією Яресько чи політичний – під керівництвом Андрія Садового.

  Утім оголошення Садового кандидатом на посаду прем'єра в "Самопомочі" сприйняли як політичну гру. Також фракція назвала чотири умови для вирішення політичної кризи в країні. 

  Попередній матеріал
  Суд над Савченко оголосив перерву - адвокат
  Наступний матеріал
  Українські стрільці-паралімпійці завоювали Кубок світу з кульової стрільби
  Теги:
  Loading...

  Луценко: "Самопоміч" похоронила ідею технократичного уряду

  "Народний фронт": Відставка нинішнього уряду можлива лише за негайного призначення наступного

  Сьогодні парламент не має юридичних підстав голосувати за відставку уряду – нардеп