infozapad.ru

Луценко: про посилення європейських санкцій проти РФ не йдеться, необхідно їх хоча б зберегти

  Лідер парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявляє про необхідність збереження санкцій проти РФ, введених європейською стороною.

  Про це Юрій Луценко заявив після зустрічі народних депутатів з європарламентаріями, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "На жаль, йдеться не про продовження санкцій. Йдеться про збереження санкцій. Вони прямо говорять, що це питання під загрозою. Друзі Путіна говорять, що Україна сама винна, вона не хоче виконувати Мінські угоди, і значить, ми не повинні втрачати свої можливості торгувати з Росією", - розповів Луценко.

  "І саме тому наше голосування за зміни до Конституції, всі інші дії, які ми робимо у рамках Мінських угод, дають можливість продовжувати болючі вже на сьогодні санкції проти Росії. Йдеться не про їх посилення, йдеться про їх продовження", - додав він.

  Лідер фракції вважає, що санкції проти РФ забирають мільярди з російського бюджету, і Росія це дуже відчуває. "Наше завдання - не дати розірвати міжнародний "антипутінський фронт". Його дії не менш важливі, ніж посилення боєздатності українських Збройних сил", - наголосив Луценко.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас вважає за необхідне продовження санкцій щодо політики Росії через конфлікт в Україні та анексію Росією Криму.

  Попередній матеріал
  СБУ заблокувала відшкодування ПДВ на окуповані території
  Наступний матеріал
  Волонтери облаштовують "хаммер" для бійців АТО (фото)
  Теги:
  Loading...