Луценко 5.ua

Луценко: Депутат нічим не має відрізнятися від пенсіонера чи військовослужбовця

  Питання про недоторканість народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука народні депутати розглядатимуть завтра о 10:30. Про це перед закриттям засідання Верховної Ради повідомив голова.

  За словами Володимира Гройсмана, у парламенті уже отримали рішення сьогоднішнього засідання Регламентного комітету. До завтра з матеріалами мають ознайомити парламентарів та дати свої висновки юристи. І лише після обговорення у сесійній залі подання Генпрокуратури проголосують депутати. Нагадаємо, сьогодні регламентний комітет рекомендував голові парламенту Володимиру Гройсману винести на розгляд у сесійну залу питання про зняття недоторкАнності з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука.

  "Нещодавно ми отримали висновок регламентного комітету щодо притягнення до відповідальності, тобто зняття недоторканості з двох народних депутатів. Зараз його роздрукували і роздають, відповідно буде проведена робота, юристи його перевірять, опрацюють. За рішення ради коаліції прийнято рішення про те, що ми це питання будемо розглядати завтра о 10:30", - повідомив голова Верховної ради Володимир Гройсман.

  "В порядку денному буде завтра. Завтра обговоримо і проголосуємо. Я впевнений, що у Верховній раді достатньо депутатів, які розуміють, що будь-яка людина в Україні підзвітна перед законом, і депутат нічим не має відрізнятися від пенсіонера чи військовослужбовця", - прокоментував нагальне питання Юрій Луценко, народний депутат від Блоку Петра Порошенка.

  Попередній матеріал
  Геращенко назвала переговори у Мінську "складними", представниця ОБСЄ - "конструктивними"
  Наступний матеріал
  ОБСЄ фіксує збільшення кількості вантажівок, які вивозять вугілля з Донбасу до РФ

  Справа Клюєва продемонструє самостійність чи несамостійність голови Верховної Ради – експерт

  Більш ефективній роботі Верховної Ради заважає популізм – Гройсман

  Біля Верховної Ради мітингують невідомі в балаклавах

  Під Верховною Радою знову мітингують шахтарі