5.ua

Лондон став на захист глави українського антикорупційного бюро

  Посольство Великої Британії оприлюднило заяву на захист голови Антикорупційного бюро Артема Ситника через витрати на його поїздку до Лондона.

  "Поїздка до Великої Британії пана Ситника та його колег у липні 2015 року - частина програми допомоги українському уряду та агентствам у боротьбі з корупцією на усіх рівнях, яку здійснює Велика Британія", - йдеться у заяві, яку цитує BBC Україна. У посольстві пояснили, що програма візиту була надзвичайно насиченою й включала презентації британських правоохоронних органів. Повсюди делегацію супроводжували співробітники посольства.

  "Британська сторона взяла на себе витрати, пов’язані з візитом пана Ситника та делегації, а пан Ситник відшкодував витрати за поїздку своєї дружини", - додали представники Великої Британії. Також у заяві йдеться, що "значна частина повідомлень у ЗМІ про візит не відповідають дійсності", а посольство співпрацює з Генпрокуратурою над тим, щоб справу щодо Ситника через візит "було вирішено якнайшвидше".

  "Ми закликаємо всіх, хто зацікавлений у подоланні корупції в Україні фокусувати їхні зусилля на важких злочинах, корупції та поверненні активів, а не шукати шляхи прикриття глибоко корумпованих схем", - резюмували в посольстві Британії.

  У кінці липня Артем Ситник з делегацією відвідав Лондон, після чого політики звинуватили його в тому, що разом з ним туди літала його дружина. 13 серпня стало відомо, що прокуратура почала розслідування щодо цієї поїздки.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині СБУ блокувала конвертцентр, що працював на терористів (фото, відео)
  Наступний матеріал
  У Києві пройде фестиваль "Голосіївська криївка" - Андрійко
  Loading...