gazeta.ua

Лідером партії БПП "Солідарність" обрано Кличка

  Лідером партії "Блок Петра Порошенка" Солідарність" став колишній лідер партії "УДАР", міський голова Києва Віталій Кличко.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Таке рішення було прийняте сьогодні, 28 серпня, на з'їзді делегатів партії "Блок Петра Порошенка" Солідарність". Цим же рішенням знято повноваження керівника партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Юрія Луценка.

  Нагадаємо, 3 липня лідер БПП Юрій Луценко подав у відставку з посади голови фракції. Він сам написав відповідну заяву. На що 13 липня фракція БПП проголосувала за те, щоб Луценко залишився очільником групи в парламенті. Рішенню передувала 1,5 годинна дискусія. Але були й ті, які "утрималися" при проведенні голосування по даному питанню.

  Сьогодні ж у Twitter БПП з'явилася інформація про те, що лідер партії "УДАР" і мер Києва Віталій Кличко разом із 18 соратниками вступив до "Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Крім цього, там повідомили, що президії ради партії доручено напрацювати питання щодо зміни назви партії на "БПП Солідарність-УДАР" чи "УДАР-Солідарність" тощо. Також уже затверджено новий статут та взята за основу оновлена програма партії "Солідарність БПП". Наступний етап з'їзду оголошено закритим.

  Раніше експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай заявляв, що політична сила "УДАР" потроху розчиняється у БПП.

  Попередній матеріал
  В Ірані відбулася прем'єра найдорожчого фільму в історії країни
  Наступний матеріал
  Саакашвілі виступає за повний розпуск міліції Одеси
  Теги:
  Loading...