пп НикВести

Ляшко заявив про вихід "Радикальної партії" з коаліції

  РПЛ виходить з парламентської коаліції і переходить в опозицію до чинної влади.

  Як повідомляє сьогодні, 1 вересня, агенція "Інтерфакс-Україна", фракція "Радикальної партії" виходить з парламентської коаліції і переходить в опозицію до чинної влади. Про це журналістам у кулуарах парламенту після завершення засідання заявив лідер політсили і керівник однойменної фракції Олег Ляшко .

  "Від імені фракції "Радикальної партії" я повідомляю про наше рішення про вихід з коаліції", - цитує політика інформагенція.

  Ляшко також заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яку звинувачує у спільному голосуванні з "Опозиційним блоком" та "представниками олігархічних груп ".

  Цю інформацію і відповідну заяву лідера партії на запит 5.ua уже підтвердили у прес-службі політсили. 

  В "Інтерфакс-Україна" також повідомили про те, що представник РПЛ в уряді – віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський – заявив про рішення залишити уряд зв'язку з виходом фракції "Радикальної партії" з парламентської коаліції.

  "Рішення фракції "Радикальної партії" про вихід з коаліції було прийнято одноголосно ... Як результат, Радикальна партія не може мати свого представника в уряді. Це означає для мене – моя заява про складення повноважень віце-прем'єр-міністра", - цитує політика агенція.

  Нагадаємо, напередодні депутати від фракції "Радикальної партії" Ляшка не підтримали голосування за зміни до Конституції та блокували президію Верховної Ради України.

  Попередній матеріал
  Медики відзначили роботу нової поліції під час евакуації поранених з-під стін ВР
  Наступний матеріал
  У Києві на місяць обмежать рух Південим мостом
  Теги:
  Loading...