joinfo.ua

Ляшко у присутності Президента влаштував скандал на засіданні Нацради реформ

  Лідер Радикальної партії Олег Ляшко передчасно покинув засідання Національної ради реформ, яке відбувається під головуванням Президента Петра Порошенка.

  "Щойно президентська охорона виштовхнула мене із зали, де відбувається засідання Нацради реформ під головуванням президента", - сказав Ляшко журналістам після виходу з будівлі адміністрації Президента, повідомляє Інтерфакс-Україна. За словами політика, це сталося після того, як він критично висловився про дії керівництва країни, а також вимагав відставки генпрокурора Віктор Шокіна.

  У свою чергу анонімне джерело розповіло агентству "Інтерфакс-Україна", що Ляшко "вкотре намагався зірвати засідання Нацради реформ, поводився грубо і по-хамськи". "Він 20 хвилин говорив, вдаючись до брутальних висловлювань, не даючи можливості нікому більше висловитися", - сказав співрозмовник агентства, який присутній на засіданні.

  За даними джерела, Ляшко у своєму виступі не згадував економічних реформ, що є основною темою засідання. "Дивлячись на таку поведінку депутата, президент сказав: "Або ви працюєте, або йдете", - розповіло джерело, зазначивши, що після цього Ляшко покинув засідання Нацради реформ, яке тривало далі.

  Нагадаємо, 22 липня прокуратура Чернігівської області відкрила кримінальне провадження за статтею "хуліганство" за фактом нападу однопартійців та прибічників Ляшка на кандидата у народні депутати. Триває досудове розслідування.

  Попередній матеріал
  Волонтерський рух чимало втратив через призначення Туки на посаду голови Луганщини – Дейнега
  Наступний матеріал
  Вступники з Криму та Донбасу можуть подавати документи до вишів без посвідчення про приписку