5.ua

Лещенко вважає, що генпрокурор має внести подання і щодо членів коаліції: "Щоб не було священних корів"

Представник "Блоку Петра Порошенка" вважає: аби уникнути звинувачень в політичних розправах, генеральний прокурор України має внести подання до Верховної Ради подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності й депутатів-корупціонерів з коаліції.

Про це народний депутат Сергій Лещенко заявив сьогодні, 18 вересня, в ефірі "5 каналу".

"Після того, як виник такий інцидент із Мосійчуком, суспільство вимагає, щоб аналогічно було відносно членів коаліції. Щоб священних корів не було, не було звинувачень у вибірковому переслідуванні, щоб не казали, що це розправа над тими, хто не таку точку зору має", - переконаний він.

Лещенко зазначив, що нардепів-корупціонерів з коаліції теж слід найближчим часом притягнути до відповідальності: "У нас є чудова справа, написана швейцарським прокурором про депутата Миколу Мартиненка. Я вважаю, що ця справа цілком може лягти в основу кримінального переслідування в Україні за хабарництво. Це член коаліції, людина, яка 15 років перебуває у вищих ешелонах влади. Я думаю, щоб поставити крапку, треба генеральному прокурору вносити подання і на членів коаліції".   

Нагадаємо, напередодні, 17 вересня, генеральний прокурор Віктор Шокін на засіданні Верховної Ради показав відео, в якому народний депутат Ігор Мосійчук просить і отримує хабар за допомогу в підприємницькій діяльності. Пізніше Верховна Рада зняла депутатську недоторканність з "радикала" Мосійчука і дала дозвіл на його арешт.

Попередній матеріал
На Черкащині залучили гелікоптер до пошуків зниклого хасида
Наступний матеріал
Печерський суд постановив заарештувати Мосійчука на 2 місяці
Loading...