5.ua

Лещенко: Суспільству вже не кинеш кістку – ні Бойка, ні Льовочкиної, масштаб людини має бути з чинної влади

Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко вважає, що Генеральна прокуратура повинна взятися за корупціонерів у парламентській коаліції.

Про це він сказав в п’ятницю, 18 вересня, в ефірі "5 каналу". "Займатися тим, що на всю країну як великі досягнення повідомляти про глав районних адміністрацій, яких спіймали на хабарах – це позитивно, звичайно, що такі люди караються, але в суспільстві запит набагато більшого масштабу", - зазначив Лещенко.

Зі слів нардепа, запити суспільства в питанні покарань за корупційні дії вже не вдовольнити фігурами з представників колишньої влади.

"Суспільству вже не кинеш кістку – ні Бойка, ні Льовочкиної, яка не ходить на допити по провадженню, яке було відкрито за моїм, до речі, поданням. Але питання не в цьому, масштаб людини має бути з чинної влади, і масштаб має бути – не дрібний корупціонер, про якого завтра забудуть, а такий, щоб кілька років або десятиліть наперед люди згадували цю справу", - додав він. 

Нагадаємо, 17 вересня генеральний прокурор Віктор Шокін на засіданні Верховної Ради показав відео, в якому народний депутат Ігор Мосійчук просить і отримує хабар за допомогу в підприємницькій діяльності. Пізніше Верховна Рада зняла депутатську недоторканність з "радикала" Мосійчука і дала дозвіл на його арешт.

Попередній матеріал
На Житомирщині п'яний суддя на смерть збив мотоцикліста
Наступний матеріал
80 тисяч чиновників проходять люстраційну перевірку – Мін'юст
Loading...