5.ua

Лещенко: "Народний фронт" підтримає іншого прем'єра в складі нинішньої коаліції, якщо постане питання про дострокові вибори

На думку Сергія Лещенка, "Народний фронт" підтримає іншого прем'єра, якщо постане вибір між достроковими парламентськими виборами та іншим чільником уряду в складі нинішньої коаліції.

Про це народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" заявив в ефірі "5 каналу" сьогодні, 11 грудня, під час марафону "Україна понад усе".

"Я, наприклад, переконаний, що "Народний фронт", коли буде ситуація: або дострокові вибори, або коаліція в нинішньому складі, але з іншим прем'єром, він підтримає коаліцію в нинішньому складі, але з іншим прем'єром. Бо ставки надто високі. "Народний фронт" ніколи не отримає навіть третину тих цифр, які вони отримали на минулих парламентських виборах. Думаю, вони підтримають іншого прем'єра у складі нинішньої коаліції", - сказав він. 

Як повідомляв раніше 5.ua, у фракції "Народний фронт" передбачають, що склад Кабінету міністрів може бути змінений на 60-70%, але прем'єр-міністром має залишитись Яценюк.

Попередній матеріал
Порошенко нагородив державними нагородами працівників СБУ за спецоперацію у Києві
Наступний матеріал
РФ відмовилася звітувати Червоному Хресту про дотримання своїми військами правил ведення війни
Loading...