5 канал

Леліч: Доки не відбудеться кадрових змін всередині уряду і парламенту, доти будемо спостерігати "циркові перформанси"

Ротації у Кабіні міністрів України неминучі.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив жуналіст Мілан Леліч.

"Як на мене, це загострення, яке ми зараз спостерігаємо впродовж останніх двох-трьох тижнів, саме пов'язане з непевністю перспектив цього уряду. І саме імунітет уряду закінчився", - сказав він.

Леліч додав: "Всі учасники процесу, найголовніше, Президент з його соратниками, і друга група - це є прем'єр з його соратниками, і всередині кожної з цих груп є свої якісь підгрупи, якісь течії, якісь об'єднання когось проти когось. Я гадаю, що ці всі події, на жаль, у тій чи іншій формі триватимуть, аж доки не стане зрозуміло, що з цим урядом, чи залишиться Яценюк на своїй посаді, і, найголовніше, тоді хто з цих міністрів піде на ротацію".

За словами журналіста, перезавантаження уряду є неминучим.

"Очевидно, ротації у Кабміні неминучі, і поки не стане зрозумілою нова конфігурація всередині уряду і всередині парламенту відповідно, відповідно всередині коаліції, до того часу ми будемо спостерігати, зокрема, й отакі циркові перформанси", - додав журналіст.

Нагадаємо, Порошенко передбачає перезавантаження Кабміну, оскільки не всі міністри виправдовують очікування громадян України.

Попередній матеріал
Російські окупанти обстріляли з "Граду" школу і дитсадок у Новгородському
Наступний матеріал
У Пекіні вдруге за цей місяць оголосили найвищий рівень небезпеки через смог