politrada.com

Лавринович "вперше чує" про автомобілі з переліку арештованого майна

  Колишній міністр юстиції України Олександр Лавринович оскаржив рішення Печерського районного суду Києва про арешт його майна.

  "Постанова про арешт оскаржена, але слухання в апеляційному суді були перенесені за унікальною причиною: суддя Печерського суду просто боїться передати матеріали справи в апеляцію, адже зрозуміло, що рішення виносилися за сфабрикованим фактажем", - цитує УНІАН заяву Лавриновича.

  За його словами, прохання про арешт майна - не більш ніж піар-акція Генпрокуратури. "Такі дії слідчих не мають жодного відношення до чинного законодавства. Генеральна прокуратура робить все, аби відвернути увагу від змісту справи, тому створює все нові і нові інформаційні приводи. Лише цим можна пояснити спробу арештувати майно, яке здійснено з грубим порушенням законодавства", - стверджує Лавринович.

  Він заявляє, що слідчими під час арешту в перелік додано майно, про яке він "вперше чує". "Зі всього оприлюдненого автопарку мені належить лише один автомобіль", - стверджує колишній міністр.

  13 липня Генпрокуратура повідомила про підозру екс-міністру юстиції Лавриновичу. За версією слідства, він "незаконно та безпідставно" витратив понад 8,5 млн грн з держбюджету "на залучення іноземної фірми з метою приховування фактів злочинного порушення законодавства правоохоронними органами та судом під час здійснення розслідування та судового розгляду в суді справи екс-прем'єр-міністра, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко".

  10 серпня Печерський районний суд Києва заарештував майно екс-міністра. Серед арештованого, зокрема, елітні автомобілі: Range Rover, Mercedes та Peugeot, а також будинок екс-міністра юстиції.

  Попередній матеріал
  Колишній голова Луганської облради спокійно жив у Києві, ходив по місцях, де вбивали Небесну сотню - Іванов
  Наступний матеріал
  Через обстріл фільтрувальної станції 8 населених пунктів на Донбасі залишились без води
  Теги:
  Loading...