відкриті джерела

Лавров хоче перенести виконання Мінських угод на 2016 рік

  Чільник російського МЗС Сергій Лавров вважає, що до кінця цього року здійснити виконання Мінських домовленостей не вдасться і пропонує подовжити їх на 2016 рік.

  Про це він сказав у Берліні, по завершенню зустрічі глав МЗС у нормандському форматі, пише "Інтерфакс-Україна". "Немає ні в кого сумнівів у тому, що Мінські домовленості продовжать діяти доти, поки не будуть повністю виконані", - зазначив він.

  Глава російського закордонного відомства додав: "Необхідність розробити загальноприйнятний закон про місцеві вибори на Донбасі і факт, який полягає в тому, що після прийняття цього закону буде потрібно 90 днів для підготовки виборів, - просте зіставлення цифр показує, що до кінця року ми це зробити не зможемо, і виконання Мінських домовленостей перенесеться на наступний рік". 

  Так, Лавров наголосив на позиції російської сторони продовжити дію угод: "Усім очевидно, що Мінські домовленості до кінця року не реалізуються, тому вони перенесуться на 2016 рік".

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявляв, що продовження Мінських угод не буде, вони чинні лише до кінця року. Про таке говорив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко. 

  Попередній матеріал
  З передової поблизу Маруіполя відвели міномети калібром 82 мм
  Наступний матеріал
  ВР може схвалити проект змін до Конституції щодо правосуддя у лютому 2016 року - експерт
  Теги:
  Loading...