president.gov.ua

Лаґард: Україна здивувала світ своїми здобутками у реформах

  Голова МВФ закликала іноземних інвесторів до співпраці з Україною.

  Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард вражена здобутками України "у складний для неї період". Про це вона заявила під час прес-брифінгу за підсумками зустрічі з Президентом України Петром Порошенком сьогодні, 6 вересня.

  "Україна здивувала світ! Здивувала тим, чого їй вдалося досягнути за такий короткий проміжок часу: Це не просто дещо, це вражаюче!" – сказала Лаґард.

  Зокрема, гостя відзначила макроекономічну стабілізацію та ознаки відновлення, які демонструє українська економіка.

  "Це означає, що економіка поступово стає сильнішою. Сигнали, які вона надсилає інвесторам, –будьте впевнені, тут є команда, яка запроваджує реформи, яка тримає курс, яка збирається продовжувати процес трансформації економіки – економіки, яка відкрита і сприятлива для іноземних інвесторів та знаходиться в очікуванні зростання, і ця команда націлена на краще життя та процвітання своїх людей – ось що це означає", – заявила Лаґард.

  Чільниця МВФ також відзначила високу компетентність команди українських управлінців і той факт, що в Україні Мінфін та Нацбанк очолюють жінки. "Це унікальна ситуація в світі. Немає більше ніде такого. І я впевнена, що це абсолютно заслужено", – наголосила вона.

   

  Як повідомляв 5.ua, директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард повідомила, що статус російського боргу визначить рада директорів Міжнародного валютного фонду

  Попередній матеріал
  "Гроші, слава і статус": бойовиків на Донбасі вже вербують у Сирію - Бригинець
  Наступний матеріал
  Саакашвілі: Олігархи заробляють гроші за рахунок слабкості держави
  Теги:
  Loading...