Київ чекає підтвердження Кремля про готовність виконувати Мінські домовленості

  Підтвердження російської сторони про готовність Кремля співпрацювати над реалізацією усіх положень Мінських домовленостей очікує офіційний Київ від сьогоднішньої зустрічі у “норманському форматі”.

  Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

  Ключовим моментом має стати реальне припинення вогню, відведення важкої техніки та нагляд за українсько-російським кордоном.

  “Ключовим сигналом від Мінську має стати, по-перше, реальне бачення, спільне бачення, щодо виконання всього, я підкреслюю, всього пакету Мінських домовленостей. Нам потрібна підтримка і готовність російської сторони працювати над всіма елементами Мінських домовленостей. І третє, і це ключовий момент, ми повинні досягнути реального припинення вогню разом з відведенням важкої артилерії”, - заявив Клімкін.

  Водночас міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман висловив сподівання, що східна ділянка кордону між Україною та Росією не стане новим Близьким Сходом.

  “Я дуже сподіваюся, що ви не будете знаходитися під обстрілами постійно. На жаль, одного Близького Сходу досить для всієї земної кульки. Створювати ще один Близький Схід тут, на кордоні України з Росією, - навіть нам там у Єрусалимі дуже не хотілося б бачити такі перспективи”, - підкреслив Ліберман.

  Попередній матеріал
  Нічний теракт в Одесі – подробиці від журналістів "5 каналу"
  Наступний матеріал
  NASA з третьої спроби запустила в космос апарат Discovery

  Президент у Мінську поставить питання про звільнення всіх українських заручників - Геращенко

  Путін відправився до Мінська

  Україна і ЄС виступлять з єдиних позицій у Мінську - Порошенко

  Сьогодні у Мінську пройде зустріч лідерів України, Росії, Франції та Німеччини