kor.ill.in.ua

Кваснєвський розповів про два основні сценарії дій Путіна щодо України

  Якою буде політика російського президента Володимира Путіна щодо України, ніхто не може передбачити, вважає колишній президент Польщі, але є два основні сценарії.

  Президент Республіки Польща з 1995 по 2005 рік, голова Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії Олександр Кваснєвський озвучив два можливих сценарії дій Росії в Україні під час саміту YES в суботу, повідомляє "Дзеркало тижня".

  За словами Кваснєвського, росіянам важко відмовитися від думки, що вони не є "старшими братами" українців. Колишній польський президент пояснив мислення росіян і озвучив перший сценарій розвитку подій: "Для них – це природна ситуація. ... Найгірший сценарій, коли Росія буде продовжувати свою агресивну політику. Ми не можемо виключати таких цілей, як бажання підпорядкувати всю країну". До цього повинні бути готові і Україна, і Захід, вважає польський політик.

  Другий сценарій Кваснєвського куди більш оптимістичний. "Другий сценарій: Росія готова пом'якшити свою позицію у зв'язку з обставинами, на які не чекав Путін. Він недооцінив реакцію українського народу, що вони (українці – Ред.) готові захищати, боротися і є народом з власною ідентичністю. Крім того, перша реакція була несподіваною, і реакція світу теж була несподіваною", - зазначає польський політик. За його словами, насправді, ніхто з політиків не знає, якою буде політика Путіна. "Ця політика непередбачена", - говорить Кваснєвський.

  Як повідомляв 5.ua, злочини Путіна класифікували за міжнародним законодавством. Російські активісти створили відеоролик, у якому розповіли про класифікацію злочинів Путіна і його поплічників відповідно до Римського статуту.

  Попередній матеріал
  "Моторола" тепер "знайшовся" в Сирії - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Ірина Геращенко: Ключове питання – до 31 грудня має бути встановлений контроль на українсько-російському кордоні