фото Всякая всячина / Youtube

Кужель відкликала заяву проти Тетерука

  Народний депутат від фракції "Батьківщина" Олександра Кужель відкликала свою заяву проти депутата Андрія Тетерука, яку вона написала у прокуратуру.

  Відповідний лист зачитала з трибуни колега Кужель Альона Шкрум, повідомляє "Радіо Свобода".

  "За два роки у цій залі нічого не змінилось, окрім деяких прізвищ. Цинізм, безкарність, жорстокість та бездуховність, шовінізм, сексизм… Тому в цих умовах я вважаю неприпустимим відволікати увагу та ресурси правоохоронних органів і прокуратури на розслідування вчинку цієї особи проти себе. Тому я відкликаю свою заяву про скоєння злочину з прокуратури", - йдеться у листі.

  Нагадаємо, інцидент між Тетеруком і Кужель стався 5 листопада після закінчення пленарного засідання прямо біля приймальні голови Верховної Ради у присутності інших нардепів. За словами свідків події, Андрій Тетерук дозволив собі образливі висловлювання на адресу членів фракції "Батьківщина" загалом та Олександри Кужель особисто, а також вдарив її по голові скляною пляшкою. 

  Андрій Тетерук заявив, що його дії щодо колеги не були навмисними. Він уточнив, що в його руках дійсно була пляшка з водою, і коли Олександра Кужель вкотре замахувалася на нього сумкою, він виставив руку з пляшкою, на яку і наштовхнулася депутат. 

  Попередній матеріал
  Завтра у Брюсселі поновлять роботу школи і університети, відкриють метро
  Наступний матеріал
  Туреччина збила російський літак Су-24 на кордоні з Сирією
  Теги:
  Loading...