5 канал

Кулеба щодо співпраці з НАТО: "Це маленький кошмар Росії"

Вперше у своїй історії чільник НАТО підписав угоду про співробітництво з питань комунікації саме з Україною.

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Підсумки дня" заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба. "Сьогодні була підписана угода про взаємодію з питань стратегічних комунікацій. Вперше НАТО підписує подібний документ. Ні з ким таких угод більше немає", - зазначив він.

Кулеба також додав: "Таких прецедентів не було. Це абсолютно чіткий сигнал і всередині України, і назовні України про те, з ким ми власне пов'язуємо свою національну безпеку і оборону. І звичайно, не думаю, що це вже справдився страшний сон Росії про НАТО в Україні, але це те, що це буде маленький кошмар, то це однозначно зрозуміли і почули", - сказав він.

За його словами, в Україні необхідно вибудувати як внутрішню, так і зовнішню комунікацію. "Мета дуже проста: НАТО має надзвичайно розвинену і потужну систему реалізації політики в сфері комунікації, тобто інформування, і вони готові з нами нею ділитися, навчати наших фахівців для того, щоб ми в Україні вибудували комунікацію. … тобто ми ще більше посилемо свої можливості для донесення правди - і про те, яку агресію вчиняє Росія, і про те, який внесок ми робимо в безпеку світу", - сказав посол.

Нагадаємо, Україна та НАТО сьогодні, 22 вересня, підписали низку документів про співпрацю.

Попередній матеріал
Щербак: Це дійсно знакова подія - візит нового генсека НАТО під час війни
Наступний матеріал
Шлінчак: Росія не зупиниться - їй необхідна дестабілізація ситуації в Україні
Теги:
Loading...