КСУ 5.ua

КСУ схвалив проект змін до Конституції щодо правосуддя

  Конституційний Суд України визнав, що законопроект про внесення змін до Основного закону щодо правосуддя відповідає вимогам статті 157 і 158 Конституції України.  

  Відповідний висновок у справі за зверненням Верховної Ради сьогодні, 22 січня. зачитав голова КСУ Юрій Баулін, передає "Укрінформ".

  "Виходячи з викладеного та керуючись статтями 147, 153, 157, 158, 159 Конституції України, статтями 51, 57, 63, 66, 67, 69 Закону України "Про Конституційний Суд України", Конституційний Суд дійшов висновку: визнати таким, що відповідає вимогам статей 157, 158 Конституції України законопроект про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) (реєстр. №3524)", - зачитав суддя.

  Висновок Конституційного Суду є обов'язковим до виконання, остаточним і не може бути оскарженим. Він підлягає опублікуванню у "Віснику Конституційного Суду України" та інших українських виданнях.

  Нагадаємо, наприкінці грудня Венеціанська комісія затвердила Меморандум Секретаріату - документ, у якому сказано, що законопроект щодо правосуддя відповідає остаточному висновку Комісії. Всі її рекомендації були враховані. Верховна Рада раніше направила цей документ до Конституційного суду. 

  Попередній матеріал
  Злочинне угруповання Корбана і його політичні проекти фінансувалися з одного джерела – ГПУ
  Наступний матеріал
  Два човни з десятками біженців затонули біля берегів Греції

  Венеціанська комісія затвердила Меморандум щодо відповідності змін до Конституції в частині правосуддя

  Рада направила до КС законопроект змін до Конституції щодо правосуддя

  КСУ надав висновок щодо законопроекту змін до Конституції в частині правосуддя

  Президент вніс до парламенту проект змін до Конституції в частині правосуддя

  Зміни в частині правосуддя передбачають скасування суддівського імунітету - Порошенко

  5 канал - трансляція наживо