iz.com.ua

КС відклав розгляд закону про люстрацію на невизначений термін

  Конституційний суд переніс на невизначений термін розгляд питання щодо конституційності окремих положень закону "Про очищення влади" у зв'язку з надходженням клопотання від народного депутата Єгора Соболєва щодо відводу семи суддів.

  Про це оголосив голова КСУ Юрій Баулін, передає "Укрінформ".

  "У зв'язку з поданим клопотанням представника Верховної Ради України, народного депутата Соболєва Єгора Вікторовича, та зміною законодавства з цього питання Конституційний суд оголошує перерву для вивчення питання, можливості прийнятності цього клопотання. Про дату розгляду даної справи буде оголошено додатково", - сказав Баулін.

  Зазначимо, під час сьогоднішнього засідання народний депутат та автор законопроекту про люстрацію Єгор Соболєв разом із представником від Кабінету міністрів, директором Департаменту Мін'юсту Тетяною Козаченко подали клопотання про відвід Юрія Бауліна та шістьох суддів Конституційного суду від розгляду питання щодо конституційності щодо окремих положень закону про люстрацію.

  За інформацією видання, автори подання апелювали до того, що голова Конституційного суду Юрій Баулін та шестеро інших суддів самі підпадають під дію закону про люстрацію.

  Нагадаємо, як заявила в ефірі "5 каналу" заступник директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Катерина Журба, розгляд суддями Конституційного суду, які сприяли узурпації влади Януковичем, закону про очищення влади є конфліктом інтересів.

  Попередній матеріал
  Стрілянина у центрі Києва: СБУ затримала кур’єрів конвертцентру із сумкою грошей для однієї з партій
  Наступний матеріал
  Суд у справі свободівця Сиротюка перенесли на 26 жовтня
  Теги:
  Loading...