5 канал

Криза у ВР може настати в лютому-березні 2016 року - Стецьків

Криза в парламенті може настати ближче до Нового року, а то і в лютому-березні наступного року.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат I-IV, VI скликань Тарас Стецьків. "Мені здається, що якщо чекати такої якоїсь кризи загострення, то мабуть це буде ближче до Нового року, а можливо навіть в лютому або березні наступного року", - сказав він.

За словами нардепа, вихід фракції Ляшка з коаліції не змінив ситуації. "Криза наступила б, якщо вийшла б "Самопоміч" і вийшла б "Батьківщина", і ніхто не зайшов. Тоді б скалалися передумови для висунення ідеї дострокових парламентських виборів. Думаю зараз цього не буде", - прокоментував Стецьків.

Він також додав, що є охочі розхитати парламент та піти на дострокові вибори. "Я думаю, Опозиційний блок і окремі фракції можуть мати ілюзію, що вони на дострокових виборах щось здобудуть. З моєї точки зору, для країни це поганий варіант, і я би вважав, що коаліція навіть після таких ударів мала б встояти, дострокові парламентські вибори зараз чи там в ближчій перспективі не вигідні для країни в першу чергу", - сказав нардеп.

Попередній матеріал
У Швейцарії порушили справу проти Курченка
Наступний матеріал
Переговори у Брюсселі: Росія продовжує затягувати асоціацію між Україною та ЄС
Теги:
Loading...