5.ua

Кроки РФ стосовно України деструктивні в першу чергу для самої Росії - експерт

  Дії Російської Федерації відносно України щодо Угоди про асоціацію з Європейським Союзом негативно позначаються в першу чергу на самій країні.

  Таку думку сьогодні, 16 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" висловив директор центру досліджень міжнародних відносин Микола Капітоненко. За його словами, дії Росії підривають засади європейської безпеки, і це може негативно позначитися на угодах України з ЄС.

  "Але водночас, на мою думку, позиція Росії, взагалі кроки, які вона робить, деструктивні не тільки для сусідів, а в першу чергу – для самої Росії. Оскільки спробувати таким прямим чином втручатися у відносини України і ЄС, намагатися нав'язати своє бачення і волю – це свідчення слабкості, а не сили. І воно як було таким два роки тому, коли Росія ще тільки готувала свою реакцію на підписання України Угоди про асоціацію, таким воно залишається і сьогодні", - зазначив експерт. 

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що Угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом набуде чинності з початку 2016 року, незважаючи на наміри РФ ввести ембарго на українську продукцію.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО спростував бій і полонення українських бійців під Дебальцевим
  Наступний матеріал
  Американці купили за $150 млн створений в Одесі мобільний додаток
  Теги:
  Loading...