apostrophe.com.ua

КПУ навмисно затягує судовий процес щодо заборони її діяльності - Мін'юст

  У Міністерстві юстиції вважають, що передачу справи про заборону КПУ на розгляд в апеляційний суд, ініційовану Компартією, можна вважати затягуванням судового процесу.

  Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, передає "РБК-Україна" із посиланням на прес-службу відомства.

  У повідомленні прес-служби, зокрема, йдеться:"Представники Київського окружного адмінсуду пояснили це рішення тим фактом, що представники КПУ подали апеляційну скаргу про скасування постанови Окружного адміністративного суду міста Києва про передачу адміністративної справи, яка стосується заборони КПУ, до Київського окружного адміністративного суду. Слід зазначити, що постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 12 березня апеляційні скарги представників КПУ на вищевказану ухвалу вже були повернуті заявникам у зв'язку з їх відкликанням".

  Таким чином, міністр юстиції вважає, що передача справи про заборону КПУ на розгляд у Київський апеляційний адміністративний суд із Окружного суду у зв'язку апеляцією представників партії може розцінюватися як затягування судового процесу через процесуальні процедури. 

  Нагадаємо, сьогодні справу про заборону КПУ зняли з розгляду. Як повідомили в Мін’юсті, тепер справу мають передати до суду апеляційної інстанції.

  Попередній матеріал
  Найбільш напружена ситуація в зоні АТО склалася поблизу Маріуполя - Лисенко
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли Лебединське зі 120-мм мінометів - "Оборона Маріуполя"
  Loading...

  Справу про заборону КПУ зняли з розгляду

  Сьогодні суд розгляне заборону КПУ

  За екс-депутата від КПУ внесли заставу

  Мін’юст ініціює перевірку суддів, які відмовилися розглядати заборону КПУ