5.ua

Кожну заяву Лаврова на Мюнхенській конференції зустрічали або сміхом, або гулом – Капанадзе

Колишній заступник міністра закордонних справ Грузії Сергі Капанадзе заявив, що російські дипломати програли війну проти Грузії, а в ситуації з Україною вони програють ще більше.

Про це він сказав в інтерв'ю "5 каналу". Зі слів Капанадзе, сила російської дипломатії полягає в тому, що вони вміють розмивати правду. Утім що більше вони доводять нісенітницю, тим гірше це діє на їхню репутацію.

"Зараз цю дипломатичну війну вони програють. У нашу випадку вони програли її. Те, як вони хотіли показати: що це була агресія Грузії проти Південної Осетії, геноцид південноосетинського народу. Коли там було внаслідок війни кілька сотень загиблих, то неможливо говорити про геноцид. Ту війну вони програли. Зараз вони програють ще більше. Коли кожну заяву Лаврова на Мюнхенській конференції зустрічали або сміхом, або гулом, зрозуміло, що це не та дипломатія, яка виграє", - наголосив екс-заступник міністра закордонних справ Грузії.

Нагадаємо, з 6 по 8 лютого 2015 року в Німеччині відбулася 51-а Мюнхенська конференція з безпеки. На порядку денному цього заходу стояла криза в Україні. 

Попередній матеріал
Тисячі мігрантів прорвали поліцейський кордон між Грецією і Македонією
Наступний матеріал
Бойовики 78 разів обстріляли позиції сил АТО минулої доби – Стельмах
Теги:
Loading...