5 канал

Кожен день політичної кризи послаблює підтримку України на міжнародній арені – Юрчишин

Міжнародним партнерам необхідно мати діалог з українською стороною в особі уряду

Політична криза в Україні послаблює довіру до влади і підтримку України в світі. Про це сьогодні, 14 березня, в ефірі "5 каналу" заявив експерт Громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Ярослав Юрчишин.

"Кожен день непорозуміння (а зараз в Україні є непорозуміння – нібито коаліція, нібито уряд, який нібито має підтримку, а де-факто – уряд, який має постійно доводити: так ми ж легітимні, ви ж за нашу відставку не проголосували) б'є по довірі до влади, у першу чергу - по парламенту (тому що парламент формує уряд), не по Президенту", - переконаний він.

Також експерт зауважив, що політична криза негативно впливає на підтримку України у світі, зокрема на українських міжнародних партнерів: "Реальна підтримка України на міжнародній арені слабшає. Тому що потрібно мати людей, з якими мати можливість говорити. І в цьому випадку поганий уряд – набагато краще, ніж уряд, про який говорять, якщо його немає". 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні глава держави представив три варіанти вирішення політичної кризи в Україні. Петро Порошенко пропонує створити технократичний уряд на чолі із Наталією Яресько чи політичний – під керівництвом Андрія Садового. Також Президент пропонує парламентським силам представити свої кандидатури на посаду прем'єра.

Попередній матеріал
Відносини ЄС та Росії будуть залежати від виконання Москвою Мінських угод – Могеріні
Наступний матеріал
На Закарпатті затримали прикордонників, які сприяли контрабанді бурштину
Теги:
Loading...

Яценюк назвав три варіанти виходу з політичної кризи

Яценюк: Уряд юридично повністю легітимний і продовжує працювати

"Самопоміч" назвала чотири умови для вирішення політичної кризи в країні

Сьогодні немає виходу з політичної кризи в Україні – Гройсман