5 канал

Корбана затримали в рамках розслідування іншого кримінального провадження - ГПУ

  Лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана вдруге затримали в рамках розслідування іншого кримінального провадження.

  Про це на брифінгу заявив начальник управління Головного слідчого управління Генерального прокурора України Степан Божило.

  "Вчора в ході проведення досудового розслідування одного з кримінальних проваджень, були здобуті дані про вчинення Корбаном Геннадієм Олеговичем ряду кримінальних правопорушень. Були внесені відомості до Єдиного державного реєстру досудового розслідування і розпочато досудове розслідування. Сьогодні зранку після прийняття рішення слідчим Корбана Геннадія Олеговича було затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. На даний момент він знаходиться разом зі слідчими, з ним проводяться процесуальні дії", - повідомив він.

  При цьому він запевнив, що Корбан користується всіма процесуальними правами, і з ним "поводяться коректно, його життю і здоров'ю нічого не загрожує".

  На уточнююче запитання журналістів, чи правильно потрібно розуміти, що Корбана затримали в рамках розслідування іншого кримінального провадження, Божило відповів: "Ви правильно розумієте".

  Натомість на запитання журналістів, чи є рішення суду на затримання Корбана, начальник управління Головного слідчого управління Генпрокурора України не відповів та залишив брифінг.

  Водночас помічник Генпрокурора Владислав Куценко відповів на запитання, чи є рішення суду на затримання Корбана, наступним чином: "Це питання задається безпосередньо процесуальним керівникам", - зазначив він.

  Нагадаємо, сьогодні зранку правоохоронці відпустили лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана після закінчення 72 годин затримання, передбачених законодавством, і знову затримали.

  Попередній матеріал
  Податкова реформа від Верховної Ради збільшить можливості для корупції - Яресько
  Наступний матеріал
  На Кіровоградщині на хабарі затримали старшого слідчого міліції
  Теги:
  Loading...