Facebook / Петро Порошенко

Контрактна армія збільшиться, але призов буде збережений – Порошенко

  Кількість військових в контрактній армії збільшиться, але найближчим часом призов і мобілізація будуть збережені.

  Про це Президент України Петро Порошенко сказав сьогодні, 22 серпня, під час зустрічі із військовослужбовцями Збройних Сил України в Чугуєві Харківської області. 

  "Хочу вперше наголосити на дуже важливих цифрах. Сьогодні в армії вже в найбільш відповідальних напрямках є 60 тис. солдат-контрактників і 45 тис. офіцерів. 105 тис. – це вже сьогодні кістяк ЗСУ". – зазначив він. Утім водночас глава держави наголосив, що жодна із сучасних армій світу під час реальної війни не комплектувалася повністю контрактниками військами.

  "Ми безумовно будемо збільшувати контрактну складову у формуванні українського війська, і, в першу чергу, йдеться про ті підрозділи, які нестимуть службу в зонах підвищеного ризику, неподалік кордону з Росією, там, де це потребує спеціальних знань, де держава витрачає чималі гроші і це потребує чималого часу для того, щоб навчити мобілізованого. Але в найближчій перспективі призов і мобілізація будуть збережені", - додав він. 

  Крім того, Президент України Петро Порошенко повідомив, що шоста хвиля мобілізації, яка нещодавно завершилася в Україні, швидше за все, була не останньою.

  Попередній матеріал
  Вибух в офісі волонтерів у Миколаєві визнали хуліганством
  Наступний матеріал
  На фасаді Харківської ОДА вивісили великий український прапор (фото)
  Теги:
  Loading...