Twitter / Петро Порошенко

Конституційна комісія затвердила проект децентралізації з урахуванням пропозицій Венеційської комісії

  Сьогодні, 26 червня, Конституційна комісія під час засідання затвердила проект змін до Основного закону в частині децентралізації.

  Про це повідомив очільник українського парламенту, голова комісії Володимир Гройсман, пише "Інтерфакс-Україна". Він заявив, що базовий варіант змін до Конституції буде переданий Президентові Петру Порошенку. "Хочу привітати всіх членів Конституційної комісії з першим рішенням, яке ми прийняли, хочу наголосити і заявити, що ми продовжуємо з вами роботу і далі напрацьовуватимемо пропозиції", - сказав Гройсман.

  Крім того, він додав, що остаточне рішення прийматиме глава держави, оскільки "наша функція тільки консультативно-дорадча".

  Президентові також передадуть особливі думки і пропозиції членів Конституційній комісії щодо змін до Конституції, які не увійшли до базового варіанта. "Особливі думки, що стосуються назв і всього іншого, випишемо в особливій думці", - зазначив голова ВР. Володимир Гройсман доручив внести техніко-юридичні правки в схвалений текст змін на предмет відповідності висновкам Венеціанської комісії.

  Як повідомляв "5 канал", секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт заявив, що Венеціанська комісія повністю погоджує зусилля України щодо децентралізації.

  Попередній матеріал
  У шиїтській мечеті в Кувейті прогримів вибух: є загиблі
  Наступний матеріал
  НБУ остаточно ліквідував банк "Київ", активи і пасиви переходять до "Укргазбанку"
  Теги:
  Loading...