5.ua

Конституційна комісія розгляне петицію про зменшення кількості депутатів ВР до 100 осіб

  Конституційна комісія розгляне петицію щодо зменшення кількості народних депутатів у Верховній Раді до 100 осіб, а також петицію про позбавлення мандата нардепа за три пропуски засідання парламенту.

  Відповідні петиції надійшли до комісії від Президента України Петра Порошенка. Про це сьогодні, 30 жовтня, під час засідання Конституційної комісії повідомив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.  

  "Ми отримали декілька петицій від Президента України, які будуть роздані вам для опрацювання щодо декількох питань. Петиція перша: про позбавлення депутата мандата за три пропуски. Вона була розміщена на сайті Президента в розділі петицій, і я би дуже просив вас опрацювати, висловити свої позиції щодо цього. І наступна петиція – це про зменшення кількості депутатів Верховної Ради України до 100 осіб. Вона теж набрала необхідну кількість голосів і має бути розглянута", - повідомив він. 

  Як повідомляв 5.ua, електронну петицію про скорочення кількості депутатів Верховної Ради з нинішніх 450 до 100 осіб підтримали понад 25 тис. громадян.

  Попередній матеріал
  Вибух на подвір'ї Садового кваліфікували як теракт
  Наступний матеріал
  Пайєтт: Корумповані судді в Україні досі не покарані, люстрація має бути завершена
  Теги:
  Loading...