Ігор Кононенко 5 канал

Кононенко може піти з Верховної Ради – політтехнолог

Сьогоднішня заява міністра економічного розвитку і торгівлі може стати причиною складання депутатського мандату Ігоря Кононенка

Про це сьогодні, 3 лютого, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець.

Експерт вважає, що сьогоднішнє повідомлення чільника МЕРТ Айвараса Абромавичуса щодо відставки може спричинити складання повноважень народного депутата, заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка.  

"Ігор Кононенко сьогодні в складній ситуації, і є великі шанси дійсно, що ця заява Абромавичуса може закінчитися тим, що Кононенко піде з Верховної Ради", - сказав Березовець. 

Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

Сам Кононенко назвав обвинувачення міністра спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі міністерства і заявив про готовність скласти мандат, якщо на те буде рішення фракції. 

Попередній матеріал
Сьогодні Абромавичус мав тривалу розмову із Президентом – експерт
Наступний матеріал
Порошенко: Абромавичус має залишатися міністром
Теги:
Loading...

НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства

Через заяву Абромавичуса впала ціна українських єврооблігацій – експерт

Посли дружніх Україні держав відреагували на відставку Абромавичуса

Через корупцію у сфері державних закупівель Україна щороку втрачає $2 млрд – заступник Абромавичуса