конгрес сша
5.ua

Конгрес США продовжить дискусії щодо надання Україні летальної зброї

  Після візиту в Україну американські конгресмени мають намір спробувати ще раз переконати лідера Америки не баритися із цим рішенням.

  Про це повідомив голова комітету палати представників США Вільям Торнберрі під час візиту до Києва.

  Причини, що стримують президента Барака Обаму, він не назвав. Утім повідомив, що після візиту в Україну американські конгресмени мають намір спробувати ще раз переконати президента надати Україні летальну зброю.

  Слід зазначити, що на питання "Чи існує умовна червона лінія, перетин якої Росією може спонукати Америку до позитивного рішення щодо України" конгресмен відповів: "Росія вже давно її перейшла".

  "Я вважаю, президент ще не вирішив, чи він підтримує надання додаткової летальної зброї Україні. Але я вважаю, що є багато підтримки щодо цього у конгресі. Щодня порушуються Мінські угоди" – додав голова комітету палати представників США.

  Нагадаємо, минулого тижня Сенат Сполучених Штатів ухвалив резолюцію із закликом до президента щодо надання зброї Україні. Документ, складений сенатором Роном Джонсоном, закликає якнайшвидше вирішити це питання, а також засуджує атаки проросійських сепаратистів на мирне населення в Маріуполі.

  Попередній матеріал
  Дефіцит держбюджету в січні-лютому виріс у 1,7 разів - Мінфін
  Наступний матеріал
  Шокін звільнив двох високопосадовців ГПУ

  Конгресмен: США посилять санкції проти Росії, якщо ЄС дасть на це добро

  Президент – конгресменам США: нелетальна зброя – це інструмент миру, а не війни

  Сьогодні до Києва прибуде делегація конгресменів США обговорювати надання летальної зброї Україні

  348 конгресменів США радять Обамі вплинути на постачання зброї до України