Коморовському вручили звання почесного доктора Honoris causa Львівського університету

  Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії вручення звання почесного доктора Honoris causa Львівського національного університету імені Івана Франка Президенту Республіки Польща Броніславу Коморовському, який також цього дня відвідує Львів.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "Хотів би першим привітати великого друга України і мого особистого друга, людину, яка зробила величезний внесок у розвиток україно-польських відносин, яка була і залишається потужним адвокатом українських інтересів в Європейському Союзі", – зазначив Петро Порошенко у привітанні. За словами Президента, українсько-польські відносини перебувають на дуже високому рівні.

  Президент Польщі подякував за відзнаку і зазначив, що отримання польським Президентом звання почесного доктора в українському університеті є ознакою добрих україно-польських відносин.

  Почесне звання Броніславу Коморовському присвоєно "за особистий внесок в розвиток україно-польських відносин, організацію міжнародної підтримки інтеграції України до Європи, за сприяння польсько-українській співпраці у галузях науки, освіти і культури".

  Нагороду вручив ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник. Пізніше Президент також проведе зустріч з Президентом Польщі у форматі "віч-на-віч". 

  Попередній матеріал
  Відправлений сьогодні у відставку міністр екології може приєднатися до команди Саакашвілі
  Наступний матеріал
  ДСНС: 80% пожежної техніки підлягають списанню