КВУ
5.ua

Комітет виборців України закликає політсили не піаритися на допомозі військовим АТО

  Комітет виборців закликає політичні партії України не здобувати популярності за рахунок допомоги воїнам АТО та волонтерам.

  Зазначається, що за півроку до місцевих виборів саме така діяльність є головною темою інформаційних повідомлень регіональних відділень партій. Вони, зокрема, збирають кошти та гуманітарну допомогу, опікуються родинами загиблих, закуповують військову амуніцію для бійців та організовують центри психологічної та правової допомоги. Особливо активізували свою діяльність політичні сили перед великодніми святами.

  "Ми лише вітаємо, коли політична партія проводить роботу з підтримки української армії. Але ми виступаємо проти того, щоб виборча кампанія перетворилася на парад піару на тему воїнів АТО", - наголосив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

  Перед проведенням місцевих виборів він вважає за необхідне публічно звернутися до головних учасників виборчого процесу, до політичних партій і до кандидатів – не поширювати інформаційних повідомлень про свою підтримку українських бійців та волонтерів.

  Попередній матеріал
  Чергова ескалація конфлікту на Донбасі не залишиться без відповіді ЄС - МЗС Німеччини
  Наступний матеріал
  Журналісти зібрали найбільш скандальні російські плакати і листівки до цьогорічного 9 травня

  Комітет виборців виступає за відміну "мажоритарки" через невелику кількість нардепів-жінок

  Комітет виборців не зафіксував застосування адмінресурсу на цих виборах

  Комітет виборців України "за" проведення загальнонаціонального опитування 25 травня

  Комітет виборців України не підтримує ідею проведення референдуму одночасно з виборами