Комітет ВР з нацбезпеки блокує важливі законопроекти через Пашинського і Вінника – волонтер

Комітет ВР з нацбезпеки блокує важливі законопроекти через мстивість нардепів Пашинського і Вінника, які, можливо, є причетними до "дизельного скандалу".

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Давид Арахамія голова ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

"Щодо рішень профільного комітету. Я можу сказати, що в першому читанні комітет підтримав потрібний для вирішення цього питання (фінансування речового забезпечення – ред.) законопроект. Але потім стався скандал з дизелем. Я розібрався з цим скандалом, і можу сказати, що там замішані бізнес-інтереси конкретних осіб. Конкретних функціонерів комітету. Це Пашинський (Сергій Пашинський, голова комітету з питань нацбезпеки і оборони – ред.) і Винник (Іван Винник – ред.). Вони хотіли продати свій дизель через "Укртранснафту". Їм не дали цього зробити, вони "закусились" і тепер весь комітет одноголосно голосує, що все це не подобається" – каже Арахамія.

За його словами, солдати мають знати "своїх героїв в обличчя".

"Ця помста напрямлена проти волонтерського десанту, але по суті за це вигрібають солдати на фронті. Кожен солдат має знати героїв в обличчя, хай усі знають ці прізвища", - каже Арахамія.

Попередній матеріал
Український Іл-76 нарешті приземлився в Катманду для евакуації українців
Наступний матеріал
Московський суд вважає законним арешт українців Сенцова та Кольченка

Сьогодні російські провокатори використовують проукраїнські гасла - Пашинський

Злітна смуга Донецького аеропорту придатна до відновлення: летовище досі пильнують українські бійці – Пашинський

СБУ має інформацію про погрози Парубію і Пашинському – Наливайченко

Парубій підтвердив, що його та Пашинського планували викрасти спецслужби РФ