goloskarpat.info

Комітет Ради з євроінтеграції пропонує щомісяця заслуховувати уряд щодо виконання плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС

  Керівник комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції Ірина Геращенко пропонує парламенту щомісяця заслуховувати Кабінет міністрів щодо питань лібералізації візового режиму з Євросоюзом.

  "Ми звертаємося до керівництва парламенту з проханням, щоб ми в рамках години запитань до уряду раз на місяць заслуховували уряд з питань, як ми виконуємо план дій у питаннях лібералізації візового режиму", - заявила вона на засіданні парламенту.

  Геращенко також повідомила, що підготовлено проект постанови, який вона попросила включити до порядку денного в четвер, 14 травня, з парламентських слухань щодо питання лібералізації візового режиму та отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

  З її слів, у постанові будуть позначені конкретні терміни, що повинен зробити Кабмін до кінця року, щоб Україна отримала безвізовий режим.

  Депутат нагадала, що, згідно зі звітом Єврокомісії з моніторингу виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму, Україна виконала лише 2 позиції, 8 позицій майже виконані, а 4 виконані лише частково.

  Попередній матеріал
  Рада повернула на доопрацювання проект змін до закону про адмінпослуги
  Наступний матеріал
  ГПУ: Громадянину Росії загрожує 15 років ув'язнення за участь у "ЛНР"

  Порошенко: на Ризький саміт влада готує декларацію щодо європерспектив України та безвізового режиму з ЄС

  Гройсман і Сікорський закликали ЄС надати Україні безвізовий режим уже в травні

  Запровадження безвізового режиму з ЄС буде відкладено до початку 2016 року – Кулеба

  Україна не допустить, щоб агресія РФ впливала на запровадження безвізового режиму з Євросоюзом - Кулеба