Facebook / Правий Сектор

Командир ДУК "Правий Сектор" відійшов від політики

  Командир Добровольчого українського корпусу "Правий Сектор" Андрій Стемпіцький написав заяву про вихід із партії "Правий Сектор".

  Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Вчора подав заяву про вихід з партії Правий сектор. Я особисто не бачу себе в політичній діяльності. В час внутрішньої та зовнішньої окупації свої сили та енергію спрямую цілком на військово-революційну боротьбу. Цього потребує моє сумління", - написав Стемпіцький.

  "З мого попереднього посту не треба робити сенсацію. В національно-визвольній боротьбі кожен повинен бути на своєму місці. А написав я про вихід з партії, щоб не було домислів, легенд та перекручувань. В партії є гідні люди для політичної роботи", - уточнив він у наступному дописі.

  Нагадаємо, у липні лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив, що ДУК міг би перейти до складу Збройних сил України, якщо було б досягнуто консенсусу з представниками державної влади. "Ми готові зробити крок назустріч державі, перейти до складу Збройних сил на тих умовах, які я озвучував.  Чому б не зробити амністію цим людям... Всі наші хлопці - воювали і готові далі воювати. Вони могли б кров'ю змити ту провину, яка на них лежить", - заявив він після резонансного інциденту в Мукачевому.

  Попередній матеріал
  Безпілотники ОБСЄ зафіксували наявність танків і артилерійських установок у районі Маріуполя
  Наступний матеріал
  Росія по відношенню до України ще не перетнула червону лінію, встановлену Заходом - Кулеба
  Теги:
  Loading...