Кличко: зараз мене намагаються втягнути у брудні ігри

Віталій Кличко наголошує, що в Україні розгортається інформаційна війна, метою якої є підірвати довіру населення до чинної влади, тому через заяви Фірташа, його намагаються втягнути в брудні політичні ігри.

Про таке Київській міський голова заявив у ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу".

"Мене зараз намагаються втягнути в брудні ігри. Зараз розповсюджується багато інформації, яка має на меті зруйнувати довіру як до державної, так і до місцевої київської влади, дестабілізувати ситуацію та змусити киян жити в страху. За останні півроку було більше 800 дзвінків про мінування. Всі знають про проплачені мітинги, де роздають гроші, щоб люди виходили протестувати. Тобто, іде інформаційна війна. Усі чудово розуміють, що дестабілізація ситуації, скажімо, в Донецьку, – це дестабілізація в одному регіоні, але якщо в Києві турбулентність буде – це дасть відлуння в усій країні", – заявив Кличко.

"Під час суду було багато гучних заяв, навіть про боротьбу проти Януковича. Починаючи з Майдану, тоді, коли була критична ситуація, зустрічалися усі з усіма, і говорили про одну ключову річ – стабілізацію ситуації в країні. Коли потрібно було – я зустрічався з Коломойським, потрібно було – летів у Донецьк і зустрічався з Ахметовим, зустрічав і з Фірташем, і з Пінчуком, якщо потрібно було, то їздив і до Януковича в Межигір'я. Я розмовляю з усіма, адже коли ти займаєшся політикою, ти повинен розмовляти з усіма, коли потрібно стабілізувати ситуацію", – наголосив він.

Попередній матеріал
Захисники Маріуполя отримають нові фортифікаційні споруди – штаб АТО
Наступний матеріал
Міський голова Києва анонсував презентацію системи електронного бюджету

Кличко відзвітував про боротьбу з корупцією в столиці

Суд по справі Фірташа допитає Кличка в закритому режимі – нардеп

Кличко доручив визначити основні принципи антикорупційної програми до наступного засідання

Віталій Кличко сьогодні приїхав на роботу на велосипеді (фото)