Клюєва не випустили з країни за дорученням правоохоронних органів – ДПСУ

Народному депутатові України Сергію Клюєву відмовили в перетині державного кордону за дорученням правоохоронних органів.

Про це в ефірі "5 каналу" у ході марафону "Україна понад усе" повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

Утім назву правоохоронної структури представник ДПСУ не назвав. "Держприкордонна служба в цьому випадку діяла в межах закону, в межах повноважень. У нас дійсно було доручення правоохоронних органів. Не можу вам сказати, від якого саме органу", - зазначив він.

Слободян підтвердив, що нардеп Сергій Клюєв після зняття з нього депутатської недоторканності учора, близько першої години ночі, планував вилетіти до Відня. Народного обранця затримали до перевірки документів: "це було на лінії паспортого контролю".

Так, Держприкордонслужба відмовила йому в перетині кордону. За словами Слободяна, у документах, що надали нардепу, було зазначено, яким саме органом і на яких підставах йому обмежено право перетину державного кордону, але Клюєв його не взяв.

Попередній матеріал
Спостерігачі ОБСЄ опублікували звіт щодо подій у Мар'їнці
Наступний матеріал
20-річний студент винайшов першу систему очищення океанів, що запуститься у 2016 році