5.ua

Клюєв збирається судитися з Гройсманом

  Народний депутат Сергій Клюєв має намір оскаржити дії голови Верховної Ради України в суді.

  Так Клюєв відреагував на повернення Гройсманом подання Генпрокуратури в Регламентний комітет щодо позбавлення його депутатської недоторканності, пише "РБК-Україна".

  Він заявив: "Своїм вчинком спікер Верховної Ради підтвердив, що регламентний комітет прийняв рішення, що зобов'язувало його повернути подання в Генеральну прокуратуру. Повторне направлення цього подання в регламентний комітет суперечить регламенту роботи Верховної Ради. Оскільки такі дії суперечать закону, вони будуть оскаржені в суді".

  Крім того, адвокат Сергія Клюєва повідомив, що регламент Верховної Ради не передбачає процедури повторного розгляду такого подання. За його словами, голова ВР повинен був повернути подання Генеральній прокуратурі.

  Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України розгляне питання зняття депутатської недоторканності з Сергія Клюєва і Сергія Мельничука. Регламентний комітет з 14 до 16 години за дорученням Гройсмана розглядатиме подання Генеральної прокуратури України про притягнення до відповідальності народних депутатів, потім голова ВР має намір винести питання двох нардепів до сесійної зали парламенту.

  Попередній матеріал
  На Майдані затримали російських журналістів
  Наступний матеріал
  Україна очікує підтримки від саміту G7

  Сьогодні Рада розгляне позбавлення недоторканності Клюєва і Мельничука

  Активісти принесли до стін парламенту клітку і вимагають зняття депутатської недоторканності з Клюєва

  Лещенко: Регламентний комітет не має права оцінювати – винен Клюєв чи ні

  Справа Клюєва продемонструє самостійність чи несамостійність голови Верховної Ради – експерт