Клюєв перебуває за межами України - ГПУ

  Народний депутат Сергій Клюєв, якому закидають зловживання владою та створення корупційних схем перебуває за межами України.

  Про це заявив тимчасово виконуючий обов'язки генерального прокурора Володимир Гузир під час засідання регламентного комітету Верховної Ради. Сьогодні народні обранці обговорювали подання від ГПУ щодо згоди парламенту на позбавлення Клюєва депутатської недоторканності і його подальшого затримання та арешту. У Генпрокуратурі заявили, що президент-утікач Віктор Янукович разом із Сергієм Клюєвим та його братом Андрієм Клюєвим організували злочинну схему.

  У такий спосіб вони легалізували майно, здобуте злочинним шляхом. Зокрема, Сергій Клюєв за суму майже 150 млн грн придбав 100% статутного капіталу товариства "Танталіт", яке й було власником Межигір'я. У подальшому Янукович безоплатно користувався Межигір'ям, а Клюєв сплачував мільйонні рахунки за комунальні послуги екс-президента.

  "Янукович вступив у попередню змову з раніше йому знайомими Клюєвим Сергієм Петровичем, Клюєвим Андрієм Петровичем та іншими особами. При цьому Янукович, спонукаючи Клюєва Сергія Петровича та Андрія Петровича та інших осіб до вчинення дій щодо легалізації здобутого ним злочинним шляхом майна, використовував надані йому повноваження Президента України та вплив на "Партію регіонів", - заявив т.в.о. генерального прокурора Володимир Гузир.

  Наразі у засіданні регламентного комітету, який має визначитися із поданням про затримання та арешт Сергія Клюєва оголошено перерву. відновити роботу нарада парламентарів та ГПУ має о 14:15.

  Попередній матеріал
  Соратник Саакашвілі обіцяє за 10 днів оновити все керівництво одеської міліції
  Наступний матеріал
  Рада дозволила безкоштовний проїзд у громадському транспорті для інвалідів без офіційного статусу