5.ua

Клімкін заперечує конфлікт із Шокіним через антикорупційну прокуратуру

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про відсутність конфлікту між МЗС та ГПУ щодо створення антикорупційної прокуратури.

  Як передає УНІАН, про це Клімкін сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Італії Паоло Джентілоні. "Створення антикорупційної прокуратури – це створення, наприклад, генеральної інспекції всередині Генпрокуратури, це більш ефективне розслідування справ, які стосуються і минулої влади, і багатьох інших. Це співробітництво ми будемо розвивати в тісній взаємодії з нашими партнерами. І знову ж таки, ніяких конфліктів між інтересами Генеральної прокуратури немає" – запевнив Клімкін.

  При цьому він заявив, що процес створення антикорупційної прокуратури повинен бути професійним і відкритим, щоб не було жодного сумніву у тому, що кандидати, які пройдуть процес відбору до цієї прокуратури, відповідають вимогам. Міністр пояснив: "Ситуація навіть не в тому, хто буде в цій комісії, ситуація в тому, що ми отримаємо в результаті. Якщо в результаті ми отримаємо особистість, яка не буде користуватися довірою і повагою – цей результат ніколи не буде сприйнятий ані нами, ні Європейським Союзом".

  Нагадаємо, про те, що нелегітимний конкурс з відбору антикорупційного спецпрокурора поставить під сумнів безвізовий режим з ЄС раніше заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час інтерв’ю "5 каналу".

  Попередній матеріал
  Харчування пасажирів у швидкісних поїздах "Інтерсіті" подешевшало на 10%
  Наступний матеріал
  В Одесі все ще можливий другий тур виборів міського голови
  Теги:
  Loading...