Україна ООН
Україна ООН 5.ua

Клімкін впевнений, що Україна потрапить до Радбезу ООН

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін переконаний, що Україна отримає статус непостійного члена Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй.

Про це він заявив сьогодні, 28 вересня, в ефірі "5 каналу" під час включення через Skype.

"На нас очікує голосування щодо нашого потрапляння до Ради безпеки ООН. Це один з найвищих пріоритетів", - зазначив міністр. Клімкін запевнив, що українська дипломатія активно обговорює із представниками різних країн це питання.

"Я абсолютно впевнений, що в нас буде успіх. Ми за це боремося, ми розмовляємо з кожною країною в режимі реального часу. Ми зустрічаємося і тут, і в столицях цих країн, і для нас це абсолютно критично. І це буде символічно – Україна в Раді безпеки, оскільки саме Україна виступає за дотримання статуту ООН, за дотримання принципів ООН, таких, які були встановлені 70 років тому, але чітко розуміє, які мають бути реформи в Організації Об'єднаних Націй", - зазначив голова МЗС. 

Нагадаємо, нещодавно Президент Петро Порошенко заявив, що в жовтні Україна може отримати статуснепостійного члена Ради безпеки ООН, адже 15 жовтня відбудеться голосування Радбезу ООН щодо непостійних членів організації.

Попередній матеріал
Генсек ООН: Організації бракує грошей на реалізацію програми допомоги Україні
Наступний матеріал
Цеголко: "Американські політики погоджуються – Україна чи не єдина держава в Європі, яка не боїться Путіна"
Теги:
Loading...