Фото МЗС України

Клімкін візьме участь у консультаціях Україна-ЄС-РФ

  Глава МЗС України в Брюсселі візьме участь у консультаціях Україна-ЄС-РФ.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 17-19 травня здійснить робочий візит до Брюсселя, повідомляє прес-служба МЗС України.

  Запланована участь Клімкіна у тристоронніх консультаціях Україна-ЄС-РФ на рівні міністрів щодо імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС у частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, у зустрічі у форматі "Україна-Група друзів Україна в ЄС" на рівні глав зовнішньополітичних відомств. Крім того, глава МЗС України візьме участь у 125-й сесії Комітету міністрів Ради Європи.

  Клімкін також проведе двосторонні зустрічі з членами Європейської комісії з питань Європейської політики сусідства та переговорів по розширенню Йоханнесом Ханом, торгівлі - Сесілією Мальмстрем, а також членом ЄК з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулос.

  "Ключове увагу під час візиту буде приділено шляхам підтримки з боку ЄС у виконанні положень Мінських домовленостей, перспективам запровадження безвізового режиму для громадян України та підготовці до імплементації поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року", - йдеться у повідомленні прес-служби.

  Попередній матеріал
  Колишнього президента Єгипту Мурсі засудили до страти
  Наступний матеріал
  В Угоду про асоціацію України з ЄС можуть бути внесені технічні зміни - Шимків

  Муженко візьме участь у засіданні Військового комітету ЄС

  ЄС хоче посилити співпрацю з НАТО

  Оціночна місія ЄС з аналізу ситуації на Донбасі починає свою роботу - прес-служба Президента

  Словенія ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС