5 канал

Клімкін: У ЄС немає побоювань щодо міграційного потоку з України після запровадження безвізового режиму

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що у Євросоюзі не бояться міграційного потоку з України після запровадження безвізового режиму.

  Про це він сказав сьогодні, 20 жовтня, на брифінгу за результатами 13-го засідання Національної ради реформ.

  "Дуже важливо розуміти, що у Європейському Союзі немає побоювання щодо міграційного потоку з України. Я згадую період, коли ми починали запроваджувати угоди про малий прикордонний рух з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, і іноді у Брюсселі звучали побоювання, що українці не будуть дотримуватися відповідної 30-кілометрової зони, хтось з них буде у Варшаві, хтось у Відні, хтось у Берліні... За весь період, за роки імплементації цих угод були поодинокі випадки порушень", - зазначив Клімкін.

  За словами міністра, "це визнається усіма країнами, визнається Європейською Комісією. Тому ніхто не вважає у Брюсселі, що в момент чи з моменту запровадження безвізового режиму Європейському Союзу загрожує міграційний потік з України".

  Як зазначив Клімкін, у результаті спілкування з міністрами закордонних справ та міністрами внутрішніх справ європейських країн зрозуміло, що "Україну як проблему ніхто не бачить".

  Нагадаємо, за прогнозами заступника глави Адміністрації Президента України Олександра Данилюка, Україна вчасно виконає усі умови для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті 40 сімей прикордонників отримали ключі від квартир
  Наступний матеріал
  Мінкульт обурений незаконним рішенням Росії "привласнити" українські пам'ятки в Криму
  Теги:
  Loading...