mfa.gov.ua

Клімкін у Брюсселі візьме участь у тристоронніх консультаціях щодо Угоди про асоціацію з ЄС

  6-8 вересня міністра закордонних справ України Павло Клімкін перебуває з робочим візитом у Брюсселі.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ. Програмою передбачена участь Міністра у тристоронніх міністерських консультаціях Україна–ЄС–РФ щодо імплементації торговельної частини Угоди про асоціацію.

  Клімкін також планує провести низку двосторонніх зустрічей, зокрема з віце-президентом Європейської Комісії, високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Могеріні, комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом, генеральним Секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом, заступником прем'єр-міністра, міністром закордонних справ Королівства Бельгія Дідьє Рейндерсом.

  Ключова увага під час візиту буде приділена шляхам підтримки з боку ЄС у виконанні Мінських домовленостей, підготовці до початку імплементації поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі Україна – ЄС з 1 січня 2016 року, перспективам запровадження безвізового режиму для громадян України.

  Напередодні Клімкін зустрівся з міністром закордонних та європейських справ Бельгії Дідьє Рейндерсом. Під час зустрічі керівники зовнішньополітичних відомств України та Бельгії обговорили питання двостороннього українсько-бельгійського співробітництва, зокрема інтенсифікації політичного діалогу, підтримки Бельгією євроінтеграційних прагнень України, включаючи питання запровадження з боку ЄС безвізового режиму для громадян України.

  Попередній матеріал
  Яресько обговорила з міжнародними партнерами України реалізацію програми реформ
  Наступний матеріал
  У Антикорупційному бюро розпочалося навчання детективів
  Теги:
  Loading...