mfa.gov.ua

Клімкін прибув з робочим візитом до Данії, де зустрівся з міністром закордонних справ Єнсеном

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ і розвитку Данії Крістіаном Єнсеном.

  Про це повідомляє прес-служба МЗС України. В рамках робочого візиту Павла Клімкіна до Королівства Данії відбулися його переговори з міністром закордонних справ і розвитку Данії Крістіаном Єнсеном.

  Як зазначають у МЗС, в ході переговорів сторони обговорили стан реалізації Мінських домовленостей. Єнсен підтвердив, що Данія виступає за політичне врегулювання ситуації на Донбасі, а російська сторона має нести відповідальність за забезпечення повного припинення вогню та звільнення українських політв'язнів.

  Міністри також обмінялися думками щодо активізації у наступному році політичного діалогу України і Данії за рахунок двосторонніх візитів на високому та вищому рівнях, зокрема проведення першого в історії дипломатичних відносин офіційного візиту в Україну прем'єр-міністра Данії Ларса Льокке Расмуссена. Сторони погодилися, що висока динаміка політичних контактів має стати позитивним сигналом для відновлення обсягів двосторонньої торгівлі та інвестицій.

  Відзначається, що міністр закордонних справ і розвитку Данії відзначив результативність впроваджуваних в Україні реформ та послідовну співпрацю уряду України з міжнародними фінансовими організаціями, що, зокрема, дозволяє данській стороні планувати розширення інвестицій в Україні та збільшувати обсяги технічної допомоги реформам.

  У контексті лібералізації візового режиму Україна-ЄС данська сторона підтвердила завершення виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності міжурядовою Угодою про внесення змін до Угоди про спрощення оформлення віз.

  Попередній матеріал
  На Донеччині СБУ викрила схованку з чотирма ящиками вибухівки (фото)
  Наступний матеріал
  Лисенко: В районі Мар'їнки четверо українських військовослужбовців підірвалися на вибуховому пристрої